foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy na stronę Sekcji Tenisa Ziemnego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Andrychów! MKS Andrychów - to młody, ale prężnie działający klub!

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas : 14253

Gościmy

Odwiedza nas 241 gości oraz 0 użytkowników.

MKS Andrychów w 2019r.

OTK16SZ2.jpg

W pierwszych dniach sierpnia, bezpośrednio po zwycięstwie w turnieju deblowym Tennis Europe we Wrocławiu, zawodnicy naszego klubu: Igor Kubalka i Adam Majchrzak  wystartowali w ogólnopolskim turnieju kadetów w Szczawnie Zdroju. Dołączył do nich inny tenisista MKS Andrychów: Patryk Podosek.

Fantastyczny wynik osiągnął Igor zwyciężając w grze pojedynczej!
"Kubala" zmagania rozpoczął od II rundy, gdzie bez straty gema pokonał nr 7 turnieju Adriana Stasiaka. Kolejne starcie okazało się najtrudniejszym meczem w całej drabince Igora. Początek starcia z "trójką" Filipem Bojko nie układał się po naszej myśli. Po przegranej 3/6, druga odsłona to już zupełnie inna gra naszego tenisisty: mniej niewymuszonych błędów, bardzo dobra obrona i kombinacyjna gra. To wszystko przyniosło sukces: awans do półfinału z wynikiem 3/6 6/3 6/4.

Mecz, którego stawką był finał, zaczął się fatalnie, bo Igor przegrywał z nr 2 Marcelem Dzieło 0/5. Dobry gem i 1/5 ... 2/5 ... 3/5 ... 4/5 ... 5/5 i krecz rywala.

Mecz finałowy to kolejna dawka dobrego tenisa w wykonaniu naszego zawodnika. Wiktor Kosowski, turniejowa "czwórka" nie znalazł sposobu na dobrze dysponowanego Igora. 6/4 6/3 i pierwszy wygrany turniej tenisisty Przemysława Głowackiego w turnieju ogólnopolskim kadetów! Brawo! Wielkie gratulacje!

Inni nasi zawodnicy: Patryk i Adam wygrali po jednym meczu: Patryk w II rundzie z Arkadiuszem Skórą 6/3 6/1, a Adam z Mateuszem Lambertem 6/0 6/1. Na więcej nie pozwolili im kolejno: Wiktor Kosowski 2/6 4/6 i Marcel Dzieło 3/6  1/6.

2019 Copyright MKS Andrychów Rights Reserved