foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy na stronę Sekcji Tenisa Ziemnego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Andrychów! MKS Andrychów - to młody, ale prężnie działający klub!

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas : 14252

Gościmy

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

MKS Andrychów w 2019r.

elDMP6.jpg

Od 26 do 28 czerwca 7 drużyn rywalizowało na kortach MKT o wyjście do finałów DMP kadetów. Wśród nich także reprezentacja MKS Andrychów w składzie: Patryk Podosek, gościnnie Michał Cała, Igor Kubalka, Adam Majchrzak i Szymon Janzen.

Los (a właściwie ręka kapitana) przydzielił naszych zawodników do grupy A, w której oprócz Andrychowa znalazły się zespoły ze Stowarzyszenia Trnovski Mario Tennis Club i AT Angelique Kerber Puszczykowo.

Drużyna z Warszawy to zawodnicy grający już regularnie w turniejach juniorskich ITF. Mimo ambitnej gry naszych zawodników pięć zwycięstw zanotowali rywale. Honorowy punkt dla Andrychowa zdobył Michał Cała po bardzo dobrym trzysetowym pojedynku 3/6 7/5 7/5 z Karolem Szczapem (16 w rankingu PZT). Dla porównania Michał jest 81. Brawo!!!

W drugim meczu z Puszczykowem mieliśmy swoje szanse. Wszystkie mecze były wyrównane, a zawodnicy zostawili serce na korcie. Zwycięzcy z kortu zeszli nasi aktualni Mistrzowie Polski Adam Majchrzak i Igor Kubalka pokonując duet Jezierski/Atłasik 6/2 6/1. Mikołaj Atłasik został pokonany tego dnia jeszcze raz. Drugi punkcik dla naszego zespołu zdobył Szymon wygrywając 6/3 6/2. Brawo!

Nie udało się zaawansować, ale chłopcy pokazali, że są fantastyczną drużyną, drużyną wojowników, że się lubią i tworzą niesamowitą atmosferę wokół siebie. I niech tak zostanie :)

2019 Copyright MKS Andrychów Rights Reserved